KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13634030
nr 1363 4030
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition med äpple. Signerad, numrerad 90/150, Haskel 152, oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:53:56
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander